Bioscoop Spuimarkt zaterdag al om 06.00 uur open

6 December 2021, 17:33 uur
Den Haag & Regio
mainImage
West Side Story 2021

Bioscoopketen Pathé opent komende zaterdag 11 december eenmalig om 06.00 uur haar deuren voor bezoekers. Verspreid door het land gaan maar liefst 20 Pathé-bioscopen extra vroeg open. In Den Haag doet de bioscoop aan de Spuimarkt mee met de actie.

Als gevolg van de recent aangekondigde coronamaatregelen zijn de bioscopen korter open dan normaal - tot 17.00 uur - met beperkte capaciteit en verkopen voorstellingen daardoor sneller uit. Volgens het bedrijf belden fimliefhebbers in de afgelopen week massaal met de klantenservice met de vraag of de bioscopen wat eerder open kunnen, zodat ook zij kunnen genieten van films. Pathé komt deze bezoekers nu tegemoet. De vroege vogels zullen worden verwelkomd met een warm ontvangst, voor de Unlimited- en All Stars-members staat er zelfs een klein ontbijtje klaar.

"Bij Pathé staan onze bezoekers altijd op nummer één", zegt commercieel directeur Doron Kurz. "Door de beperkte openingstijden en capaciteit, en daardoor sneller uitverkochte zalen, kunnen we momenteel helaas niet iedereen voorzien van de beste films op de voor hun meest geliefde tijdstippen. Daarom waren we blij met de suggestie van onze bezoekers om eerder open te gaan, en hebben wij alles op alles gezet om ze aanstaande zaterdag in alle vroegte te laten genieten van een veilig uitje met topfilms op het grote doek."

Films

Haagse bezoekers kunnen zaterdagochtend onder meer naar de films 'Venom, Let There Be Carnage', 'Paw Patrol', 'Harry Potter And The Philosppher's Stone', 'West Side Story', 'Don't Look Up', 'The Matrix' en 'House Of Gucci'.